Cassandra Batie, Jennifer Decilveo

Rise Up

Pop Choral Series

C. Batie: Rise Up, FchKlav (Chpa) (0)
Obsazení:
ženský sbor (SSA), klavír
Vydání:
Sborová partitura
Číslo položky:
1712064
Autor / skladatel:
Interpret:
Jazyk:
anglicky
Obsah:
16 stran(y)
Čas trvání:
4:00 minuty
Rok vydání:
2024
Vydavatel / výrobce:
Výrobní číslo:
HL01321954
UPC:
0196288181514

Popis

What does it mean to be a friend? A friend through the good and the bad. A friend when it is difficult to be that. This gospel ballad by Andra Day makes it clear with passion and conviction. A great message for your students and a great pop ballad for your show.

K vkládání videoobsahu používáme YouTube. Tato služba Google má své vlastní soubory cookie a může shromažďovat údaje o vaší aktivitě. Více informací naleznete v prohlášení o ochraně údajů poskytovatele. K zobrazení videí na YouTube potřebujeme váš souhlas:

Zobrazit obsah YouTube
3,70  €
vč. DPH, plus poštovné
Dodací lhůta: 3–5 týdny
Minimální počet kusů: 5
přidej do seznamu oblíbených položek
Naposledy zobrazené
Verband deutscher MusikschulenBundesverband der Freien MusikschulenJeunesses Musicales DeutschlandFrankfurter Tonkünstler-BundBundes­verb­and deutscher Lieb­haber-OrchesterStützpunkt­händ­ler der Wiener Urtext Edition

© 2004–2024 Stretta Music. Obchod s hudebninami – objednání a nákup notového materiálnu online.

Váš specialista na noty všeho druhu. Online obchod s notami, hudebninami a stahohovatelným audiomateriálem, knihami, hudebními stojany, pultovými lampami a dalším příslušenstvím.

Pro zemi Celosvětově existuje samostatná webová stránka Stretta. Pokud má být vaše objednávka doručena do této země, můžete se na tuto stránku přepnout, aby se správně zobrazily dodací lhůty a přepravní podmínky. Váš nákupní košík a zákaznický účet zůstávají zachovány.

cs-netPřejít na Stretta Music Celosvětověcs-czZůstat na Stretta Music Česká republika