Susan Brumfield

A Nightingale's Lullaby

Choral Exploration

S. Brumfield: A Nightingale's Lullaby, FchKlav;Vcl (Chpa) (0)S. Brumfield: A Nightingale's Lullaby, FchKlav;Vcl (Chpa) (1)S. Brumfield: A Nightingale's Lullaby, FchKlav;Vcl (Chpa) (2)S. Brumfield: A Nightingale's Lullaby, FchKlav;Vcl (Chpa) (3)S. Brumfield: A Nightingale's Lullaby, FchKlav;Vcl (Chpa) (4)S. Brumfield: A Nightingale's Lullaby, FchKlav;Vcl (Chpa) (5)

A Nightingale's Lullaby

Obsazení:
ženský sbor (SSA), klavír; violoncello ad lib.
Vydání:
Sborová partitura
Číslo položky:
1712066
Autor / skladatel:
Jazyk:
anglicky
Obsah:
16 stran(y)
Čas trvání:
4:25 minuty
Rok vydání:
2024
Vydavatel / výrobce:
Výrobní číslo:
HL01328270
UPC:
0196288183624

Popis

Julie Last's gentle Celtic ballad “A Nightingale's Lullaby” takes on new life in a delicately lovely SSA arrangement by Susan Brumfield. A treat for the ears, with fanciful yet meaningful lyrics set to a lilting melody. Beautifully simple harmonies combine with a sensitive piano accompaniment and lyrical cello part to cast a peaceful spell.

3,45  €
vč. DPH, plus poštovné
Dodací lhůta: 3–5 týdny
Minimální počet kusů: 5
přidej do seznamu oblíbených položek
Naposledy zobrazené
Verband deutscher MusikschulenBundesverband der Freien MusikschulenJeunesses Musicales DeutschlandFrankfurter Tonkünstler-BundBundes­verb­and deutscher Lieb­haber-OrchesterStützpunkt­händ­ler der Wiener Urtext Edition

© 2004–2024 Stretta Music. Obchod s hudebninami – objednání a nákup notového materiálnu online.

Váš specialista na noty všeho druhu. Online obchod s notami, hudebninami a stahohovatelným audiomateriálem, knihami, hudebními stojany, pultovými lampami a dalším příslušenstvím.

Pro zemi Celosvětově existuje samostatná webová stránka Stretta. Pokud má být vaše objednávka doručena do této země, můžete se na tuto stránku přepnout, aby se správně zobrazily dodací lhůty a přepravní podmínky. Váš nákupní košík a zákaznický účet zůstávají zachovány.

cs-netPřejít na Stretta Music Celosvětověcs-czZůstat na Stretta Music Česká republika