Lcm Jazz Piano Handbook 2 Grades 6-8

Unterrichtsmaterial

Obsazeníklavír
VydáníUčebnice (s notami)
Číslo položky1329965
Obtížnostnáročná
Jazykanglicky
Obsah100 stran(y)
Vydavatel / výrobceLondon College Music
Výrobní čísloLCM9790570120727
ISMN9790570120727

Popis

This handbook is primarily intended for candidates preparing for the Grades 6 to 8 Jazz Piano exams offered by London College of Music. It features everything required for the exam (technical work, pieces, sample tests) in addition to performance notes and discussion of the new topics introduced at each grade. The grades reflect a structured approach to learning jazz: improvisation is introduced gradually, and at each grade a new theme is introduced and explored through exercises.

13,90  €
vč. DPH, plus poštovné
Dodací lhůta: 2–4 týdny
přidej do seznamu oblíbených položek
Naposledy zobrazené
Verband deutscher MusikschulenBundesverband der Freien MusikschulenJeunesses Musicales DeutschlandFrankfurter Tonkünstler-BundBundes­verb­and deutscher Lieb­haber-OrchesterStützpunkt­händ­ler der Wiener Urtext Edition

© 2004–2023 Stretta Music. Obchod s hudebninami – objednání a nákup notového materiálnu online.

Váš specialista na noty všeho druhu. Online obchod s notami, hudebninami a stahohovatelným audiomateriálem, knihami, hudebními stojany, pultovými lampami a dalším příslušenstvím.

Pro zemi Celosvětově existuje samostatná webová stránka Stretta. Pokud má být vaše objednávka doručena do této země, můžete se na tuto stránku přepnout, aby se správně zobrazily dodací lhůty a přepravní podmínky. Váš nákupní košík a zákaznický účet zůstávají zachovány.

cs-comPřejít na Stretta Music Celosvětověcs-czZůstat na Stretta Music Česká republika