Winter Stars

Discovery Level 1

Winter Stars, Gch3Klav (Chpa) (0)Winter Stars, Gch3Klav (Chpa) (1)Winter Stars, Gch3Klav (Chpa) (2)Winter Stars, Gch3Klav (Chpa) (3)
Obsazení:
smíšený sbor (3–hlasý), klavír
Vydání:
Sborová partitura
Číslo položky:
1566735
Obtížnost:
lehká
Jazyk:
anglicky
Obsah:
12 stran(y); 17,1 × 26,6 cm
Čas trvání:
2:40 minuty
Rok vydání:
2022
Vydavatel / výrobce:
Výrobní číslo:
HL01137676
UPC:
0196288113690

Popis

This beautiful, well-crafted selection for developing choirs uses the melody of the traditional English carol “The First Noel” combined with new words ideal for singing throughout the winter season.

K vkládání videoobsahu používáme YouTube. Tato služba Google má své vlastní soubory cookie a může shromažďovat údaje o vaší aktivitě. Více informací naleznete v prohlášení o ochraně údajů poskytovatele. K zobrazení videí na YouTube potřebujeme váš souhlas:

Zobrazit obsah YouTube
2,90  €
vč. DPH, plus poštovné
Dodací lhůta: 2–3 týdny
Minimální počet kusů: 5
přidej do seznamu oblíbených položek
Naposledy zobrazené
Verband deutscher MusikschulenBundesverband der Freien MusikschulenJeunesses Musicales DeutschlandFrankfurter Tonkünstler-BundBundes­verb­and deutscher Lieb­haber-OrchesterStützpunkt­händ­ler der Wiener Urtext Edition

© 2004–2024 Stretta Music. Obchod s hudebninami – objednání a nákup notového materiálnu online.

Váš specialista na noty všeho druhu. Online obchod s notami, hudebninami a stahohovatelným audiomateriálem, knihami, hudebními stojany, pultovými lampami a dalším příslušenstvím.

Pro zemi Celosvětově existuje samostatná webová stránka Stretta. Pokud má být vaše objednávka doručena do této země, můžete se na tuto stránku přepnout, aby se správně zobrazily dodací lhůty a přepravní podmínky. Váš nákupní košík a zákaznický účet zůstávají zachovány.

cs-netPřejít na Stretta Music Celosvětověcs-czZůstat na Stretta Music Česká republika