Nejčastější otázky

Jaké výhody poskytuje zákaznický účet?

Zákaznický účet usnadňuje a zkracuje proces objednávání:

 • Máte přehled o aktuálních a minulých objednávkách.
 • Vždy můžete zkontrolovat aktuální stav své objednávky a v případě potřeby zrušit položky online.
 • Máte kontrolu nad všemi svými údaji, můžete si vytvořit více doručovacích adres a nemusíte je ručně zadávat při každé objednávce.

Jak je možné vytvořit zákaznický účet?

Zákaznický účet si můžete vytvořit během první objednávky.

Jaký by mohl být důvod, že jsem neobdržel heslo ke svému zákaznickému účtu?

Pokud neobdržíte e-mail s požadovaným heslem, zkontrolujte také složku se spamem. Vezměte prosím v potaz, že odkaz v e-mailu je platný pouze několik hodin.Je také možné, že jste při zadávání své e-mailové adresy omylem udělali překlep. V tom případě nás prosím kontaktujte, a to telefonicky (+49 (0) 9303 98171-0) nebo e-mailem (info@stretta-music.cz), abychom mohli provést korekci údajů.

Nemohu se přihlásit ke svému zákaznickému účtu, co mám dělat?

Kontaktujte nás prosím telefonicky (+49 (0) 9303 98171-0) nebo e-mailem (info@stretta-music.cz).

Jak funguje hledání zboží v našem obchodě?

V obchodě Stretta máte k dispozici různé možnosti vyhledávání, a to v závislosti na vašich individuálních požadavcích:

 • Pokud přesně víte, co hledáte, zadejte do vyhledávacího pole jméno skladatele a název skladby.
 • Je možné zadat i více pojmů současně. Při vyhledávání souvislých frází použijte raději uvozovky, a vyhledávaný text do nich uzavřete.
 • Pokud chcete hledat noty pro určitý nástroj nebo soubor, můžete tak učinit přes odkaz Úvodní stránka. Tam jsme pro vás obchod předem rozčlenili podle různých kategorií. Vyhledávání můžete dále upřesnit pomocí stromové soustavy filtrů.. Více informací naleznete níže v odstavci Jak mohu hledat pomocí stromové soustavy filtrů?
 • Pokud začínáte vyhledávat pomocí odkazu Všechny noty, můžete pomocí soustavy filtrů vyhledávat podle nástrojů, hudebních stylů, stupňu obtížnosti, a to i v nejrůznějších kombinacích. Více informací naleznete níže v odstavci Jak mohu hledat pomocí stromové soustavy filtrů?
 • Všechny možnosti vyhledávání lze podle potřeby navzájem kombinovat.

Jak mohu hledat pomocí stromové soustavy filtrů?

Strom filtrů se zobrazuje v levé části stránky Všechny noty. Různé volby filtrů lze podle potřeby navzájem kombinovat a zlepšit výsledky vyhledávání.

Příklady:

Hledáte noty pro soprán a varhany vhodné pro svatbu?

 1. Vyberte v menu NástrojPěvecký hlass varhanamiVysoký hlas
 2. Dále vyberte Zvláštní příležitostiRodinné oslavySvatba
 3. Výsledek pak vypadá takto: Noty pro soprán a varhany pro svatbu

Hledáte klavírní školy vhodné pro děti?

 1. Vyberte v menu NástrojKlávesové nástrojeKlavír
 2. Dále vyberte Výuka hry a nácvikŠkoly & metodika výuky
 3. Dále vyberte Cílová skupinapro děti (5–12)
 4. Výsledek pak vypadá takto: Klavírní školy pro děti

Vezměte prosím na vědomí, že aby bylo možno vyhledávat další výsledky, je nutné nastavené filtry následně odstranit. Nejjednodušší cestou k novému hledání je kliknout na odkaz Všechny noty.

Nemohu ve vašem obchodě najít určitou položku - znamená to, že ji nenabízíte?

Nejprve zkontrolujte, zda jste neaktivovali nějakou předvolbu ve soustavě filtrů (vlevo na stránce), a poté restartujte vyhledávání.

Pokud ani v tomto případě nelze nalézt požadovanou položku, kontaktujte nás prosím telefonicky (+49 (0) 9303 98171-0) nebo e-mailem (info@stretta-music.cz). Rádi pro vás zjistíme, zdali je požadovaou položku možno objednat.

U některých děl poskytují vydavatelství noty k dispozici pouze v rámci zápůjčky. Bližší informace naleznete v tématu Zkušební partitury / Materiál k zapůjčení.

Lze u vás objednat zkušební partitury?

Zkušební partitury bohužel nedodáváme. Pomocí náhledových obrázků a ukázek na stránkách našeho obchodu je možné si udělat představu o zboží. Pokud náhled není k dispozici, kontaktujte nás prosím telefonicky (+49 (0) 9303 98171-0) nebo e-mailem (info@stretta-music.cz). Náhledy pro vás připravíme a vložíme na stránky zboží.

Mohu si u vás objednat materiál formou zápůjčky?

Noty k některým dílům, zejména partitury či orchestrální materiál, jsou vydavateli k dispozici pouze formou zápůjčky. Takové notové materiály si u nás bohužel nelze objednat. Rádi vám poskytneme příslušné kontakty na hudební vydavatele. Kontaktujte nás prosím telefonicky (+49 (0) 9303 98171-0) nebo e-mailem (info@stretta-music.cz).

Chtěl bych objednat méně exemplářů not, než je stanovené minimální množství – je to možné?

Pro stanovení minimálního objednacího množství jsme vázáni požadavky vydavatelů. To platí jak pro sborové partitury, tak pro jednotlivé hlasy ansámblových nebo orchestrálních děl.

Pokud je počet skutečně požadovaných hlasů výrazně nižší než minimální objednané množství, kontaktujte nás prosím telefonicky (+49 (0) 9303 98171-0) nebo e-mailem (info@stretta-music.cz). Vydavatelé někdy prodávají malá množství s určitou cenovou přirážkou.

Jak funguje typ platby "na fakturu"?

U této platební metody je částka faktury splatná po převzetí zboží. Při odeslání obdržíte fakturu e-mailem a – pokud není požadováno jinak – jako přílohu v balíčku.

Čím to je, že nemohu zvolit (použít) platební metodu "na fakturu"?

Pokud tento druh platby nelze v obchodě zvolit, kontaktujte nás prosím telefonicky (+49 (0) 9303 98171-0) nebo e-mailem (info@stretta-music.cz). Rádi zkontrolujeme příčinu a v případě potřeby pro vás vytvoříme objednávku pomocí této platební metody.

U nových zákazníků, kteří objednávají zboží ke stažení, je platební metoda "na fakturu" standardně deaktivována.

Kde najdu bankovní údaje k platbě převodem?

Bankovní údaje pro převod najdete na faktuře, kterou obdržíte po odeslání objednávky. Pokud již fakturu nemáte k dispozici, kontaktujte nás telefonicky (+49 (0) 9303 98171-0) nebo e-mailem (info@stretta-music.cz).

Další druhy plateb

Jako další druhy plateb lze u nás využít i platbu pomocí inkasa, službu PayPal nebo platbu pomocí kreditní karty. Příslušné informace naleznete zde: Platba a doprava.

Jak dlouho trvá, než bude zboží doručeno?

Dodací lhůtu pro každou položku najdete na stránce s příslušnou položkou. Kliknutím na příslušnou vlajku vpravo nahoře na stránce můžete zvolit, ze kterého státu objednáváte. Dodací lhůty budou automaticky upraveny. Další informace naleznete zde: Platba a doprava.

Potřebuji zboží dodat co nejdříve, co mohu dělat?

Chcete-li mít jistotu, zda můžeme do daného data dodat požadovanou položku, kontaktujte nás prosím telefonicky (+49 (0) 9303 98171-0) nebo e-mailem (info@stretta-music.cz). Rádi zkontrolujeme, zda můžeme provést okamžité částečné dodání.

Objednávka ještě nedorazila. Co mohu dělat?

Pokud jste obdrželi potvrzení o odeslání již před delší dobou, ale ještě jste neobdrželi dodávku, kontaktujte nás telefonicky (+49 (0) 9303 98171-0) nebo e-mailem (info@stretta-music.cz).

Odkud jsou objednávky odesílány?

Vaše objednávky zasíláme z Eibelstadtu v Dolním Francku (Německo). Při přepravě do jiných zemí se proto může doba dodání navýšit o několik dní.

Jakým způsobem jsou objednávky zasílány?

Vaše objednávky zasíláme (klimaticky neutrálně) buď dopisní poštou (Deutsche Post) nebo balíkem DHL.

Jak je možno vrátit zboží, které se mi nelíbí nebo nevyhovuje?

Do čtrnácti dnů od přijetí zásilky můžete využít Vaše právo na odstoupení od smlouvy a poslat nám samozřejmě zboží zpět. Pokud je to možné, přiložte prosím k zásilce kopii faktury, abychom mohli vaši zásilku rychle přiřadit k příslušné objednávce. Pro vrácení zboží lze také použít tento vzorový formulář.

Pokud není možné přiložit fakturu nebo vyplněný formulář, napište prosím na kousek papíru své jméno, adresu, číslo objednávky nebo faktury a přiložte jej k zásilce.

Adresa pro vrácení zboží:

Stretta Music GmbH
Ochsenfurter Straße 6
97246 Eibelstadt
Deutschland

Myslete prosím na to, že zásilku je třeba dostatečně ofrankovat.

Přijetí vráceného zboží Vám potvrdíme e-mailem. Pokud již bylo zboží zaplaceno, obdržíte samozřejmě obratem odpovídající náhradu.

Jak získám své zakoupené položky ke stažení?

Položky ke stažení si můžete stáhnout ihned po dokončení objednávky. Pro jistotu naleznete odkazy na vaše soubory ke stažení také v e-mailu s objednávkou, který obdržíte po dokočení objednávky. Vezměte prosím na vědomí, že odkazy na stahování vyprší po 24 hodinách. Pokud máte zákaznický účet, můžete si stáhnout položky i později; to platí ovšem pouze u položek z našeho vlastního vydavatelství (Stretta-Verlag).

Mám předplatné na stahování příp. kredit ve formě bodů – jak jej mohu uplatnit?

Chcete-li zkontrolovat zbývající kredit ke stažení, přihlaste se prosím na našich webových stránkách. Pokud otevřete jakoukoliv položku ke stažení, najdete zde jedno z tlačítek „Koupit článek s předplatným Stretta“ nebo „Koupit pomocí bodů stahování“. Pokud kliknete na tlačítko, zobrazí se váš aktuální kredit ke stažení. Body budou z vašeho účtu odepsány až po potvrzení nákupu.

Lze u Stretta Music zakoupit poukaz na zboží?

Momentálně bohužel nemůžeme nabídnout žádné poukazy. V současné době však v obchodě upravujeme náš příslušný systém tak, aby bylo v budoucnu možno snadno a rychle pomocí poukazů na našem webu objednávat.

Nenašel jsem potřebnou odpověď na svou otázku. Jak vás mohu osobně kontaktovat?

Kontaktujte nás pomocí e-mailu na adrese info@stretta-music.cz. Do předmětu napište vhodné klíčové slovo reflektující vaši otázku a do e-mailu vedle vaší žádosti uveďte své celé jméno. Rádi vám posléze odpovíme na vaše dotazy.

Tým Stretta je vám k dispozici na tel. +49 (0) 9303 98171-0 v následujících časech:

Po – čt: 08:00 – 17:30 hod. Pá: 08:00 – 16:30 hod. So: 09:00 – 12:00 hod.

© 2004–2022 Stretta Music. Obchod s hudebninami – objednání a nákup notového materiálnu online.

Váš specialista na noty všeho druhu. Online obchod s notami, hudebninami a stahohovatelným audiomateriálem, knihami, hudebními stojany, pultovými lampami a dalším příslušenstvím.

Pro zemi Mezinárodní (celosvětově) existuje samostatná webová stránka Stretta. Pokud má být vaše objednávka doručena do této země, můžete se na tuto stránku přepnout, aby se správně zobrazily dodací lhůty a přepravní podmínky. Váš nákupní košík a zákaznický účet zůstávají zachovány.

cs-comPřejít na Stretta Music Mezinárodní (celosvětově)cs-czZůstat na Stretta Music Česká republika