Team Stretta

Jednatelé

Johan van Slageren

Johan van Slageren

Johan žije pro Strettu. Jeho nadšení a velká láska k hudbě žene společnost vpřed. Díky mnohostrannému nadání a vzdělání dirigenta rád aplikuje své inspirativní nápady v nejrůznějších oblastech a dovádí je k úspěchu. Když má čas nazbyt, rád hraje v kombu jazz nebo komponuje pro různé sestavy.
Udo Wessiepe

Udo Wessiepe

Všestranný talent pracuje se spoustou energie a vášně na architektuře společnosti Stretta. Neexistuje oblast, ve které nezlepšoval své znalosti. Ve společnosti Stretta našel školený dirigent práci, která vyhovuje jeho velkému nutkání přivádět do života nové myšlenky. Udo žije se svou rodinou poblíž Mnichova a miluje nedaleké hory - v létě ho tam můžete najít při horolezectví nebo na horských kolech, v zimě na sjezdovkách.

Zákaznický servis

Anna Kneißl

Anna Kneißl

Studovaná muzikoložka a učitelka hudby působí ve společnosti Stretta od roku 2013. Hraje na klavír a zobcovou flétnu. Anna s nadšením zpracovává všechny dotazy našich zákazníků – čím neobvyklejší, tím lepší!
Fenja Schmidt

Fenja Schmidt

Franziska Ehrl

Franziska Ehrl

Franzi se věnuje hudbě od svých pěti let – hraje na klavír, flétnu a altový saxofon. Během studia muzikologie a hudební výchovy ještě více rozšířila svůj zájem o hudbu. Ale obzvláště důležitý je pro ni sborový zpěv , protože spojuje lidi pomocí hlasu. Naproti tomu ve společnosti Stretta se ráda spojuje se všemi zákazníky, aby její dotazy splnila co nejlépe.
Marvin Weihs

Marvin Weihs

Sonja Taubert

Sonja Taubert

Jakožto profesionální prodejce hudebnin si našla cestu zpět do hudebního průmyslu se společností Stretta. Má ráda svou intenzivní práce při telefonickém kontaktu se zákazníky z domova. Sama hraje na klavír a klarinet - inspirovaná slunnými oblastmi jižní Francie, jejího druhého domova.
Stefan Wirsing

Stefan Wirsing

Stefan má široký hudební vkus - zpívá v rockové kapele a během studia muzikologie objevil nadšení pro klasickou hudbu. V současné době se věnuje zákazníkům společnosti Stretta v oblasti zákaznických služeb ohledně všech jejich otázek. Vášnivý vyznavač bojových sportů ve Strettě oceňuje zejména krátké dojíždění a milé kolegy na pracovišti.

Redakce

Cathrin Mauer

Cathrin Mauer

Jako studovaná hobojistka a muzikoložka má Cathrin obzvláště rozvinutý smysl pro noty. Má velice široký hudební vkus. Karnevalové písně poslouchá rodačka z Porýní ovšem pouze ve správném ročním období. Na Stretta Music si cení rozmanité práce v redakci a přátelské pracovní atmosféry.
David Rauh

David Rauh

Hudba zaujímá v Davidově životě velký prostor: improvizace na klavír nebo kytaru, hraní v reggae kapele - nebo "jen" její poslech. Studovaný muzikolog pouze zřídka hraje podle not, ale rád studuje partitury, aby mohl uchopit každý detail hudby. Má tak nejlepší předpoklady pro práci v redakci a marketingu společnosti Stretta.
Eleonora Paolin

Eleonora Paolin

Emelie Kroon

Emelie Kroon

Florian Boberski

Florian Boberski

Franziska Reith

Franziska Reith

Holger Slowik

Holger Slowik

Studovaný muzikolog hraje na bicí nástroje, miluje analogové noty a služby poskytované společností Stretta. "Noty jsou něco úžasného!"
Irene Urrutia Martín

Irene Urrutia Martín

Kaled Dabboussi

Kaled Dabboussi

U Kaleda se vše točí okolo hudby. Od raného věku začal hrát na klavír a trubku a po maturitě vystudoval hudební vědu. Mezitím rozvinul svou lásku k hudební teorii obecně a zejména k baroknímu generálbasu. Sám také komponuje. Na Strettě se mu velmi líbí redakční práce a sazba not, kde dokáže uplatnit všechny své dovednosti.
Katharina Uziel

Katharina Uziel

Matthias Rauh

Matthias Rauh

Matthias je skutečný veterán Stretty - je součástí týmu od roku 2006. Rodák z Dolního Francka má rád zejména fakt, že při své práci může být blízko hudbě. Ve svém volném čase hraje stolní tenis a od útlého věku vášnivě také na klavír. Jeho absolutně nejoblíbenějším skladatelem je mimochodem Johann Sebastian Bach.
Ralf Eickhoff

Ralf Eickhoff

Ralfův život je neoddělitelně spjat s hudbou. Po ukončení studia v Budapešti působil učitel hudby a dirigent několik let jako pedagog na hudební škole na Islandu. Ostrované však nedokázali zcela dobýt jeho srdce - to bije pro maďarskou lidovou hudbu a historii střední a východní Evropy. Ralf má ideální předpoklady pro služby zákazníkům a redakční práci.
Stephanie Hanf

Stephanie Hanf

Stephanie je zpěvačka a cestuje po celém světě jako nezávislá hudebnice. Je členkou festivalového sboru v Bayreuthu a zpívá v komorním sboru RIAS. Matka tří dětí podporuje tým Stretta při práci se zbožím a v oddělení přepravy se cítí jako doma. Flexibilní pracovní doba jí poskytuje dostatek volnosti, aby se mohla věnovat rodině a zpěvu.
Thomas Pauschert

Thomas Pauschert

Tomáš Ibrmajer

Tomáš Ibrmajer

Zásilkové oddělení

Anton Peter

Anton Peter

Bettina Dauber

Bettina Dauber

Claudia Grundmann

Claudia Grundmann

Christiane Escher

Christiane Escher

Christine Schmitt

Christine Schmitt

Christine miluje svou rozmanitou práci a své kolegy ve společnosti Stretta již od roku 2013. Je to dobrá duše v oddělení zásilek a ráda občas týmu doplní energii vlastními kulinářskými výtvory.
Hanna Bausewein

Hanna Bausewein

Helga Reifenberg

Helga Reifenberg

Manuela Möhring

Manuela Möhring

Marlena van Slageren

Marlena van Slageren

Přepravě a odchozímu zboží se věnuje od roku 2014. Vášnivá zpěvačka, klavíristka a kytaristka si přivydělává při škole ve Strettě pár eur. Navštěvuje mezinárodní školu ve Vídni a právě se jí otevírá velký svět hudebního průmyslu.
Mihaela Roman

Mihaela Roman

Rozená Rumunka miluje všechno, co souvisí s hudbou. Hraje nejen na kytaru a zpívá, ale jakožto školená interiérová designérka také mění staré nástroje na lampy nebo jiný nábytek. Práce se zbožím ve Strettě je proto pro Mihaelu perfektní variantou.
Robert Roman

Robert Roman

Rosy Bausewein

Rosy Bausewein

U Rosy funguje všechno rychle a spolehlivě. Všestranná spolupracovnice nejenže ráda poskytuje svým kolegům kávu a domácí občerstvení, ale s velkou vervou a láskou také řeší mnoho požadavků zákazníků. Hraje na klavír, mimo jiné se také věnuje práci fitness trenérky ve sportovním klubu, miluje pečení a vaření a stará se o své tři děti.
Stefan Kuhn

Stefan Kuhn

Steffen Klikar

Steffen Klikar

Vincent van Slageren

Vincent van Slageren

Vincent hraje nejen na jeden, ale na tři nástroje! Kromě klavíru a zpěvu miluje zejména akustickou kytaru, kterou také hraje v několika kapelách. Kromě hudby má ještě trochu času na další své koníčky, hraní airsoftu a sjezdové lyžování. Ve společnosti Stretta příležitostně pracuje v zásilkovém oddělení.

Oddělení IT

Isabelle Wessiepe

Isabelle Wessiepe

Markus Zok

Markus Zok

Michael Langer

Michael Langer

Moritz Wessiepe

Moritz Wessiepe

Philipp Wessiepe

Philipp Wessiepe

Philipp studuje informatiku na univerzitě v Bayreuthu a jako pracující student vyvíjí důmyslné nástroje, které usnadňují práci všem zaměstnancům ve společnosti. Už jako dítě miloval stavět počítačem řízené roboty. Práce ve Strettě nyní doplňuje jeho digitální znalosti.
Robin Schulte-Uentrop

Robin Schulte-Uentrop

Přišel jako učitel matematiky pro děti rodiny a zůstal jako vývojář softwaru. Takto to někdy může být, když se ve Strettě ukážete mladí a talentovaní. Robin rád rozvíjí své nápady a dokáže je rychle realizovat. Ve společnosti Stretta má příležitost pracovat kreativně a se zaměřením na optimalizaci výsledků. Jeho velkou láskou je však hudba: vášnivě hraje na klavír a zpívá ve sboru.

Účtárna

Anna Miebach

Anna Miebach

Astrid Baur

Astrid Baur

Narodila se v Schongau a miluje ze srdce oblast Francka a Strettu. Cítí se tu jako doma a vůbec jí nechybí předchozí zaměstnání bioložky.
Iris Strauß

Iris Strauß

Sportovkyně Iris přišla do Stretty šťastnou náhodou. Dělá vše, co má společného s účetnictvím, s velkým nadšením a je vždy v dobré náladě. Se svými již dospělými dětmi často zpívá a ráda poslouchá jemnou popovou hudbu.
Jenny Lobinger

Jenny Lobinger

Jenny přišla do Stretty jako zástup za mateřskou dovolenou a zůstala. Díky své všestrannosti ráda vypomáhá na různých odděleních. Hodně zpívala se svými bratranci v kapele na svatbách a rodinných oslavách. Nyní ráda poslouchá hip hop a R & B. Svůj volný čas rozděluje mezi wellness a své přátele. Obzvláště se jí líbí rozmanitost a skvělá pracovní atmosféra ve společnosti Stretta.
Nadine Oeckler

Nadine Oeckler

Nadine se vyučila jako účetní a podporuje Strettu s jejími rozsáhlými znalostmi všech aspektů podvojného účetnictví. Stretta aktivně podporuje Nadine, aby mohla efektivně spojit svou práci a rodinu se svými třemi malými dcerami pod jednou střechu - právě proto a také kvůli velmi dobré atmosféře v týmu miluje Strettu.

© 2004–2022 Stretta Music. Obchod s hudebninami – objednání a nákup notového materiálnu online.

Váš specialista na noty všeho druhu. Online obchod s notami, hudebninami a stahohovatelným audiomateriálem, knihami, hudebními stojany, pultovými lampami a dalším příslušenstvím.

Pro zemi Mezinárodní (celosvětově) existuje samostatná webová stránka Stretta. Pokud má být vaše objednávka doručena do této země, můžete se na tuto stránku přepnout, aby se správně zobrazily dodací lhůty a přepravní podmínky. Váš nákupní košík a zákaznický účet zůstávají zachovány.

cs-comPřejít na Stretta Music Mezinárodní (celosvětově)cs-czZůstat na Stretta Music Česká republika