Tým Stretta

Jednatelé

Johan van Slageren

Johan van Slageren

Johan žije pro Strettu. Jeho nadšení a velká láska k hudbě žene společnost vpřed. Díky mnohostrannému nadání a vzdělání dirigenta rád aplikuje své inspirativní nápady v nejrůznějších oblastech a dovádí je k úspěchu. Když má čas nazbyt, rád hraje v kombu jazz nebo komponuje pro různé sestavy.

Udo Wessiepe

Udo Wessiepe

Všestranný talent pracuje se spoustou energie a vášně na architektuře společnosti Stretta. Neexistuje oblast, ve které nezlepšoval své znalosti. Ve společnosti Stretta našel školený dirigent práci, která vyhovuje jeho velkému nutkání přivádět do života nové myšlenky. Udo žije se svou rodinou poblíž Mnichova a miluje nedaleké hory - v létě ho tam můžete najít při horolezectví nebo na horských kolech, v zimě na sjezdovkách.

Zákaznický servis

Anna Kneißl

Anna Kneißl

Studovaná muzikoložka a učitelka hudby působí ve společnosti Stretta od roku 2013. Hraje na klavír a zobcovou flétnu. Anna s nadšením zpracovává všechny dotazy našich zákazníků – čím neobvyklejší, tím lepší!

Benjamin Knopp-Kramer

Benjamin Knopp-Kramer

Fenja Schmidt

Fenja Schmidt

Franziska Ehrl

Franziska Ehrl

Franzi se věnuje hudbě od svých pěti let – hraje na klavír, flétnu a altový saxofon. Během studia muzikologie a hudební výchovy ještě více rozšířila svůj zájem o hudbu. Ale obzvláště důležitý je pro ni sborový zpěv , protože spojuje lidi pomocí hlasu. Naproti tomu ve společnosti Stretta se ráda spojuje se všemi zákazníky, aby její dotazy splnila co nejlépe.

Juliane Klauß

Juliane Klauß

Marvin Weihs

Marvin Weihs

Sonja Taubert

Sonja Taubert

Jakožto profesionální prodejce hudebnin si našla cestu zpět do hudebního průmyslu se společností Stretta. Má ráda svou intenzivní práce při telefonickém kontaktu se zákazníky z domova. Sama hraje na klavír a klarinet - inspirovaná slunnými oblastmi jižní Francie, jejího druhého domova.

Tohru Iguchi

Tohru Iguchi

Redakce

David Rauh

David Rauh

Hudba zaujímá v Davidově životě velký prostor: improvizace na klavír nebo kytaru, hraní v reggae kapele - nebo "jen" její poslech. Studovaný muzikolog pouze zřídka hraje podle not, ale rád studuje partitury, aby mohl uchopit každý detail hudby. Má tak nejlepší předpoklady pro práci v redakci a marketingu společnosti Stretta.

Eleonora Paolin

Eleonora Paolin

Florian Boberski

Florian Boberski

Franziska Reith

Franziska Reith

Irene Urrutia Martín

Irene Urrutia Martín

Jonas Kraus

Jonas Kraus

Julie Erhart

Julie Erhart

Kaled Dabboussi

Kaled Dabboussi

U Kaleda se vše točí okolo hudby. Od raného věku začal hrát na klavír a trubku a po maturitě vystudoval hudební vědu. Mezitím rozvinul svou lásku k hudební teorii obecně a zejména k baroknímu generálbasu. Sám také komponuje. Na Strettě se mu velmi líbí redakční práce a sazba not, kde dokáže uplatnit všechny své dovednosti.

Katharina Uziel

Katharina Uziel

Matthias Rauh

Matthias Rauh

Matthias je skutečný veterán Stretty - je součástí týmu od roku 2006. Rodák z Dolního Francka má rád zejména fakt, že při své práci může být blízko hudbě. Ve svém volném čase hraje stolní tenis a od útlého věku vášnivě také na klavír. Jeho absolutně nejoblíbenějším skladatelem je mimochodem Johann Sebastian Bach.

Stephanie Hanf

Stephanie Hanf

Stephanie je zpěvačka a cestuje po celém světě jako nezávislá hudebnice. Je členkou festivalového sboru v Bayreuthu a zpívá v komorním sboru RIAS. Matka tří dětí podporuje tým Stretta při práci se zbožím a v oddělení přepravy se cítí jako doma. Flexibilní pracovní doba jí poskytuje dostatek volnosti, aby se mohla věnovat rodině a zpěvu.

Zásilkové oddělení

Alexander van Slageren

Alexander van Slageren

Christiane Escher

Christiane Escher

Christine Schmitt

Christine Schmitt

Christine miluje svou rozmanitou práci a své kolegy ve společnosti Stretta již od roku 2013. Je to dobrá duše v oddělení zásilek a ráda občas týmu doplní energii vlastními kulinářskými výtvory.

Helga Reifenberg

Helga Reifenberg

Josephine Lützel

Josephine Lützel

Manuela Möhring

Manuela Möhring

Marko Basara

Marko Basara

Marlena van Slageren

Marlena van Slageren

Přepravě a odchozímu zboží se věnuje od roku 2014. Vášnivá zpěvačka, klavíristka a kytaristka si přivydělává při škole ve Strettě pár eur. Navštěvuje mezinárodní školu ve Vídni a právě se jí otevírá velký svět hudebního průmyslu.

Mihaela Roman

Mihaela Roman

Rozená Rumunka miluje všechno, co souvisí s hudbou. Hraje nejen na kytaru a zpívá, ale jakožto školená interiérová designérka také mění staré nástroje na lampy nebo jiný nábytek. Práce se zbožím ve Strettě je proto pro Mihaelu perfektní varianto

Nadine Soppa

Nadine Soppa

Nedeljko Banjanin

Nedeljko Banjanin

Rosy Bausewein

Rosy Bausewein

U Rosy funguje všechno rychle a spolehlivě. Všestranná spolupracovnice nejenže ráda poskytuje svým kolegům kávu a domácí občerstvení, ale s velkou vervou a láskou také řeší mnoho požadavků zákazníků. Hraje na klavír, mimo jiné se také věnuje práci fitness trenérky ve sportovním klubu, miluje pečení a vaření a stará se o své tři děti.

Oddělení IT

Markus Zok

Markus Zok

Michael Langer

Michael Langer

Robin Schulte-Uentrop

Robin Schulte-Uentrop

Přišel jako učitel matematiky pro děti rodiny a zůstal jako vývojář softwaru. Takto to někdy může být, když se ve Strettě ukážete mladí a talentovaní. Robin rád rozvíjí své nápady a dokáže je rychle realizovat. Ve společnosti Stretta má příležitost pracovat kreativně a se zaměřením na optimalizaci výsledků. Jeho velkou láskou je však hudba: vášnivě hraje na klavír a zpívá ve sboru.

Stefan Wirsing

Stefan Wirsing

Stefan má široký hudební vkus - zpívá v rockové kapele a během studia muzikologie objevil nadšení pro klasickou hudbu. V současné době se věnuje zákazníkům společnosti Stretta v oblasti zákaznických služeb ohledně všech jejich otázek. Vášnivý vyznavač bojových sportů ve Strettě oceňuje zejména krátké dojíždění a milé kolegy na pracovišti.

Steffen Klikar

Steffen Klikar

Účtárna & sekretariát

Anna Miebach

Anna Miebach

Denise Hausner

Denise Hausner

Iris Strauß

Iris Strauß

Sportovkyně Iris přišla do Stretty šťastnou náhodou. Dělá vše, co má společného s účetnictvím, s velkým nadšením a je vždy v dobré náladě. Se svými již dospělými dětmi často zpívá a ráda poslouchá jemnou popovou hudbu.

Nadine Oeckler

Nadine Oeckler

Nadine se vyučila jako účetní a podporuje Strettu s jejími rozsáhlými znalostmi všech aspektů podvojného účetnictví. Stretta aktivně podporuje Nadine, aby mohla efektivně spojit svou práci a rodinu se svými třemi malými dcerami pod jednou střechu - právě proto a také kvůli velmi dobré atmosféře v týmu miluje Strettu.

Další spolupracovníci

Regina Miller
Úklid

Regina Miller

Roland Wolz
Řidič

Roland Wolz

Verband deutscher MusikschulenBundesverband der Freien MusikschulenJeunesses Musicales DeutschlandFrankfurter Tonkünstler-BundBundes­verb­and deutscher Lieb­haber-OrchesterStützpunkt­händ­ler der Wiener Urtext Edition

© 2004–2023 Stretta Music. Obchod s hudebninami – objednání a nákup notového materiálnu online.

Váš specialista na noty všeho druhu. Online obchod s notami, hudebninami a stahohovatelným audiomateriálem, knihami, hudebními stojany, pultovými lampami a dalším příslušenstvím.

Pro zemi Mezinárodní (celosvětově) existuje samostatná webová stránka Stretta. Pokud má být vaše objednávka doručena do této země, můžete se na tuto stránku přepnout, aby se správně zobrazily dodací lhůty a přepravní podmínky. Váš nákupní košík a zákaznický účet zůstávají zachovány.

cs-comPřejít na Stretta Music Mezinárodní (celosvětově)cs-czZůstat na Stretta Music Česká republika