Platba a doprava

Podmínky dopravy

Zboží je dodáváno do všech zemí v seznamu. Pokud vyberete zemi, zobrazí se příslušné náklady na dopravu. Kromě toho budou po zadání země pro jednotlivé druhy zboží aktualizovány ceny a dodací lhůty, jenž vycházejí z příslušných daní a cel a zohledňují místní požadavky na stanovení cen:

Dopravu zajišťuje pošta nebo DHL – rychlá, spolehlivá a klimaticky neutrální.

U produktů ke stažení (digitální obsah, který není dodáván na fyzickém nosiči dat) se neplatí žádné náklady na dopravu

Dodací lhůty

Přesné dodací lhůty najdete u příslušného druhu zboží. Pokud jste si objednali zboží s různými dodacími lhůtami, odešleme zboží v jedné zásilce, pokud jsme s vámi nedohodli jinak. V tomto případě je dodací lhůta určena položkou s nejdelší dodací lhůtou, kterou jste si objednali. Položky ke stažení si můžete stáhnout ihned po dokončení objednávky.

Způsoby plateb

Přímé inkaso z účtu SEPA

Při platbě základním nebo korporátním inkasem SEPA nás opravňujete strhnout fakturovanou částku ze zadaného účtu vydáním příslušného SEPA mandátu. Minimálně 5 dní před datem inkasa obdržíte předběžné oznámení. Vezměte prosím na vědomí, že jste povinni zajistit, abyste měli k oznámenému datu na svém účtu dostatek prostředků. Inkaso SEPA je možné využít pouze pro zákazníky s bydlištěm nebo sídlem společnosti v Německu.

Platba na fakturu

Pomocí platby na fakturu dodáváme zboží zákazníkům v Německu a některých sousedních zemích. Pokud chcete využít platbu na fakturu a tato možnost se nezobrazí, kontaktujte nás. Částka faktury musí být uhrazena do 7 dnů od převzetí zboží.

Další způsoby platby

Všechny ostatní platební metody jsou zpracovávány prostřednictvím rozhraní našeho poskytovatele plateb Mollie. Společnost Mollie je poskytovatelem platebních služeb schváleným nizozemskou centrální bankou (DNB). Kromě ApplePay, PayPal, plateb kreditní a debetní kartou jsou v závislosti na zemi nabízeny také regionální platební metody GiroPay, EPS, iDeal, Bancontact a Klarna Sofort. Pokud není dohodnuto jinak, budou všechny platby prováděné prostřednictvím společnosti Mollie strženy z vašeho účtu po uzavření smlouvy.

Verband deutscher MusikschulenBundesverband der Freien MusikschulenJeunesses Musicales DeutschlandFrankfurter Tonkünstler-BundBundes­verb­and deutscher Lieb­haber-OrchesterStützpunkt­händ­ler der Wiener Urtext Edition

© 2004–2024 Stretta Music. Obchod s hudebninami – objednání a nákup notového materiálnu online.

Váš specialista na noty všeho druhu. Online obchod s notami, hudebninami a stahohovatelným audiomateriálem, knihami, hudebními stojany, pultovými lampami a dalším příslušenstvím.

Pro zemi Celosvětově existuje samostatná webová stránka Stretta. Pokud má být vaše objednávka doručena do této země, můžete se na tuto stránku přepnout, aby se správně zobrazily dodací lhůty a přepravní podmínky. Váš nákupní košík a zákaznický účet zůstávají zachovány.

cs-netPřejít na Stretta Music Celosvětověcs-czZůstat na Stretta Music Česká republika