Andrii Didorenko

Postcards from Ukraine

A. Didorenko: Postcards from Ukraine, VcKlav (KlavpaSt) (0)
Obsazení:
violoncello, klavír
Vydání:
Klavírní partitura, sólový hlas
Číslo položky:
1690160
Autor / skladatel:
Obsah:
24 stran(y)
Čas trvání:
10 minuty
Vydavatel / výrobce:
Výrobní číslo:
114-42372
ISBN:
9781491129487
UPC:
0680160690404

Popis

POSTCARDS FROM UKRAINE is a charming-yet-fiery suite of six character pieces reflecting the culture and music of Didorenko’s homeland. The work was composed in early 2022 following the invasion. Movements 2 & 3 are inspired by folk music with the piano imitating sounds of the bandura, and the other four movements are free settings of authentic folk melodies.

A live performance featuring the composer in a violin/piano transcription is available at https://youtu.be/l1aR8SKnnOA?si=oRC1XLq25XJkY0lS

K vkládání videoobsahu používáme YouTube. Tato služba Google má své vlastní soubory cookie a může shromažďovat údaje o vaší aktivitě. Více informací naleznete v prohlášení o ochraně údajů poskytovatele. K zobrazení videí na YouTube potřebujeme váš souhlas:

Zobrazit obsah YouTube
26,70  €
vč. DPH, plus poštovné
Dodací lhůta: 3–6 pracovní dny (Česká republika)
přidej do seznamu oblíbených položek
Naposledy zobrazené
Verband deutscher MusikschulenBundesverband der Freien MusikschulenJeunesses Musicales DeutschlandFrankfurter Tonkünstler-BundBundes­verb­and deutscher Lieb­haber-OrchesterStützpunkt­händ­ler der Wiener Urtext Edition

© 2004–2024 Stretta Music. Obchod s hudebninami – objednání a nákup notového materiálnu online.

Váš specialista na noty všeho druhu. Online obchod s notami, hudebninami a stahohovatelným audiomateriálem, knihami, hudebními stojany, pultovými lampami a dalším příslušenstvím.

Pro zemi Celosvětově existuje samostatná webová stránka Stretta. Pokud má být vaše objednávka doručena do této země, můžete se na tuto stránku přepnout, aby se správně zobrazily dodací lhůty a přepravní podmínky. Váš nákupní košík a zákaznický účet zůstávají zachovány.

cs-netPřejít na Stretta Music Celosvětověcs-czZůstat na Stretta Music Česká republika