El Desembre Congelat

Discovery Level 2

El Desembre Congelat, Gch3Klav (Chpa) (0)El Desembre Congelat, Gch3Klav (Chpa) (1)El Desembre Congelat, Gch3Klav (Chpa) (2)El Desembre Congelat, Gch3Klav (Chpa) (3)
Obsazení:
smíšený sbor (3–hlasý), klavír
Vydání:
Sborová partitura
Číslo položky:
1566718
Obtížnost:
lehká
Jazyky:
anglicky, katalánsky
Obsah:
16 stran(y); 17,1 × 26,6 cm
Rok vydání:
2023
Vydavatel / výrobce:
Výrobní číslo:
HL01147632
UPC:
0196288118046

Popis

Here is a delightful carol from the Catalonian region of western Spain, arranged for your developing choirs. Both Catalan and an original English verse are included in this arrangement. An optional piccolo part makes this selection a must for your holiday concert!

K vkládání videoobsahu používáme YouTube. Tato služba Google má své vlastní soubory cookie a může shromažďovat údaje o vaší aktivitě. Více informací naleznete v prohlášení o ochraně údajů poskytovatele. K zobrazení videí na YouTube potřebujeme váš souhlas:

Zobrazit obsah YouTube
2,90  €
vč. DPH, plus poštovné
Dodací lhůta: 2–4 týdny
Minimální počet kusů: 5
přidej do seznamu oblíbených položek
Naposledy zobrazené
Verband deutscher MusikschulenBundesverband der Freien MusikschulenJeunesses Musicales DeutschlandFrankfurter Tonkünstler-BundBundes­verb­and deutscher Lieb­haber-OrchesterStützpunkt­händ­ler der Wiener Urtext Edition

© 2004–2024 Stretta Music. Obchod s hudebninami – objednání a nákup notového materiálnu online.

Váš specialista na noty všeho druhu. Online obchod s notami, hudebninami a stahohovatelným audiomateriálem, knihami, hudebními stojany, pultovými lampami a dalším příslušenstvím.

Pro zemi Celosvětově existuje samostatná webová stránka Stretta. Pokud má být vaše objednávka doručena do této země, můžete se na tuto stránku přepnout, aby se správně zobrazily dodací lhůty a přepravní podmínky. Váš nákupní košík a zákaznický účet zůstávají zachovány.

cs-netPřejít na Stretta Music Celosvětověcs-czZůstat na Stretta Music Česká republika