Položka ke stažení
Enrique Granados (1867 – 1916)

Intermezzo from "Goyescas"

for cello solo and cello ensemble (4 parts)

ObsazeníVioloncello (sólo), violoncellový soubor
VydáníPartitura, hlasy Položka ke stažení
Číslo položky1639170
Autor / skladatelEnrique Granados
Obtížnostnáročná
Obsah32 stran(y); 23,2 × 30,5 cm
Čas trvání6:00 minuty
Rok vzniku1911
Rok vydání2018
Vydavatel / výrobceArtistic Score Engraving
Výrobní čísloASE 0001

Popis

The decision to publish a version for cello choir comes from my personal experience as a student of prof. Marcio Carneiro in Sion, Switzerland, when an adaptation for cello solo and cello choir of the version by Cassadó for cello and piano was proposed during the academic year. That version was published in 2018, and will remain available digitally upon request.

The present revision, instead, follows exclusively the original piano part. All inconsistencies introduced by Cassadò were removed, and the solo line has been distributed more evenly among the different voices.

This edition contains a full score and a complete set of parts, free from fingering and bowing suggestions. It requires a minimum of five cellists to be performed. Should more be available, we suggest doubling the lower voices first.

K vkládání videoobsahu používáme YouTube. Tato služba Google má své vlastní soubory cookie a může shromažďovat údaje o vaší aktivitě. Více informací naleznete v prohlášení o ochraně údajů poskytovatele. K zobrazení videí na YouTube potřebujeme váš souhlas:

Zobrazit obsah YouTube
20,90  €
vč. DPH
Produkt ke stažení – dostupné ihned.
přidej do seznamu oblíbených položek
Naposledy zobrazené
Verband deutscher MusikschulenBundesverband der Freien MusikschulenJeunesses Musicales DeutschlandFrankfurter Tonkünstler-BundBundes­verb­and deutscher Lieb­haber-OrchesterStützpunkt­händ­ler der Wiener Urtext Edition

© 2004–2024 Stretta Music. Obchod s hudebninami – objednání a nákup notového materiálnu online.

Váš specialista na noty všeho druhu. Online obchod s notami, hudebninami a stahohovatelným audiomateriálem, knihami, hudebními stojany, pultovými lampami a dalším příslušenstvím.

Pro zemi Celosvětově existuje samostatná webová stránka Stretta. Pokud má být vaše objednávka doručena do této země, můžete se na tuto stránku přepnout, aby se správně zobrazily dodací lhůty a přepravní podmínky. Váš nákupní košík a zákaznický účet zůstávají zachovány.

cs-netPřejít na Stretta Music Celosvětověcs-czZůstat na Stretta Music Česká republika