Bart Howard (1915 – 2004)

Fly Me to the Moon (In Other Words)

Jazz Chorals

R. Emerson: Fly Me to the Moon (In Other Wo, Mch2Klav (Chpa) (0)R. Emerson: Fly Me to the Moon (In Other Wo, Mch2Klav (Chpa) (1)R. Emerson: Fly Me to the Moon (In Other Wo, Mch2Klav (Chpa) (2)R. Emerson: Fly Me to the Moon (In Other Wo, Mch2Klav (Chpa) (3)
Obsazenímužský sbor (TB), klavír
VydáníSborová partitura
Číslo položky1562029
Autor / skladatelBart Howard
Jazykanglicky
Obsah12 stran(y); 17,1 × 26,6 cm
Čas trvání2:30 minuty
Rok vydání2023
Vydavatel / výrobceHal Leonard
Výrobní čísloHL01158752
UPC0196288121367

Popis

“Fly Me to the Moon,” written in 1954, has become a part of the Great American Songbook. Not surprisingly, Buzz Aldrin played the song when he stepped onto the moon's surface in 1969. Many singers have recorded the tune, but Frank Sinatra's version has become the standard for this immortal song of love and admiration.

K vkládání videoobsahu používáme YouTube. Tato služba Google má své vlastní soubory cookie a může shromažďovat údaje o vaší aktivitě. Více informací naleznete v prohlášení o ochraně údajů poskytovatele. K zobrazení videí na YouTube potřebujeme váš souhlas:

Zobrazit obsah YouTube
4,45  €
vč. DPH, plus poštovné
Dodací lhůta: 2–4 týdny
Minimální počet kusů: 5
přidej do seznamu oblíbených položek
Naposledy zobrazené
Verband deutscher MusikschulenBundesverband der Freien MusikschulenJeunesses Musicales DeutschlandFrankfurter Tonkünstler-BundBundes­verb­and deutscher Lieb­haber-OrchesterStützpunkt­händ­ler der Wiener Urtext Edition

© 2004–2024 Stretta Music. Obchod s hudebninami – objednání a nákup notového materiálnu online.

Váš specialista na noty všeho druhu. Online obchod s notami, hudebninami a stahohovatelným audiomateriálem, knihami, hudebními stojany, pultovými lampami a dalším příslušenstvím.

Pro zemi Celosvětově existuje samostatná webová stránka Stretta. Pokud má být vaše objednávka doručena do této země, můžete se na tuto stránku přepnout, aby se správně zobrazily dodací lhůty a přepravní podmínky. Váš nákupní košík a zákaznický účet zůstávají zachovány.

cs-netPřejít na Stretta Music Celosvětověcs-czZůstat na Stretta Music Česká republika