Platba a doprava

Podmínky dopravy

Zboží je dodáváno do všech zemí v seznamu. Pokud vyberete zemi, zobrazí se příslušné náklady na dopravu. Kromě toho budou po zadání země pro jednotlivé druhy zboží aktualizovány ceny a dodací lhůty, jenž vycházejí z příslušných daní a cel a zohledňují místní požadavky na stanovení cen:

Dodací lhůty

Přesné dodací lhůty najdete u příslušného druhu zboží. Pokud jste si objednali zboží s různými dodacími lhůtami, odešleme zboží v jedné zásilce, pokud jsme s vámi nedohodli jinak. V tomto případě je dodací lhůta určena položkou s nejdelší dodací lhůtou, kterou jste si objednali. Položky ke stažení si můžete stáhnout ihned po dokončení objednávky.

Způsoby plateb

Přímé inkaso z účtu SEPA

Při platbě základním nebo korporátním inkasem SEPA nás opravňujete strhnout fakturovanou částku ze zadaného účtu vydáním příslušného SEPA mandátu. Minimálně 5 dní před datem inkasa obdržíte předběžné oznámení. Vezměte prosím na vědomí, že jste povinni zajistit, abyste měli k oznámenému datu na svém účtu dostatek prostředků. Inkaso SEPA je možné využít pouze pro zákazníky s bydlištěm nebo sídlem společnosti v Německu.

Kreditní karta

Platbu kreditní kartou zpracovává poskytovatel platebních služeb PayPal. K použití této platební metody nepotřebujete účet PayPal. Při odeslání objednávky vám bude stržena částka z kreditní karty.

PayPal

Platba v systému PayPal je obvykle provedena až při odeslání objednávky. Bez ohledu na to si s vámi PayPal může s vámi dohodnout jiná pravidla zaúčtování plateb.

AmazonPay

Pokud máte zákaznický účet Amazon, můžete použít tuto platební metodu. Částka faktury je nejprve rezervována; vlastní platba je zaúčtována při odeslání zboží.

Platba na fakturu

Pomocí platby na fakturu dodáváme zboží zákazníkům v Německu a některých sousedních zemích. Pokud chcete využít platbu na fakturu a tato možnost se nezobrazí, kontaktujte nás. Částka faktury musí být uhrazena do 7 dnů od převzetí zboží.