Henry Mancini (1924 – 1994)

Moon River

As performed by Jacob Collier

H. Mancini: Moon River, GCh8 (Chpa) (0)
Obsazenísmíšený sbor (SSAATTBB) a cappella
VydáníSborová partitura
Číslo položky1633893
Autor / skladatelHenry Mancini
Jazykanglicky
Obsah24 stran(y)
Čas trvání8:05 minuty
Rok vydání2024
Vydavatel / výrobceHal Leonard
Výrobní čísloHL 1224747
UPC0196288143659

Popis

If you aren't aware already, Briton Jacob Collier has firmly established himself as the preeminent composer, theorist, improviser, multi-instrumentalist, and vocalist of the modern era. Collier's Grammy-winning arrangement of “Moon River” is a thrilling exercise in form and style. A cappella arranger extraordinaire Paul Langford has taken Jacob's iconic arrangement and has meticulously set it to eight-to-twelve vocal parts on the page. While this would be one of the most difficult arrangements your choir could tackle, it would also turn out to be one of the most rewarding!

K vkládání videoobsahu používáme YouTube. Tato služba Google má své vlastní soubory cookie a může shromažďovat údaje o vaší aktivitě. Více informací naleznete v prohlášení o ochraně údajů poskytovatele. K zobrazení videí na YouTube potřebujeme váš souhlas:

Zobrazit obsah YouTube
3,70  €
vč. DPH, plus poštovné
Dodací lhůta: 2–4 týdny
Minimální počet kusů: 8
přidej do seznamu oblíbených položek
Naposledy zobrazené
Verband deutscher MusikschulenBundesverband der Freien MusikschulenJeunesses Musicales DeutschlandFrankfurter Tonkünstler-BundBundes­verb­and deutscher Lieb­haber-OrchesterStützpunkt­händ­ler der Wiener Urtext Edition

© 2004–2024 Stretta Music. Obchod s hudebninami – objednání a nákup notového materiálnu online.

Váš specialista na noty všeho druhu. Online obchod s notami, hudebninami a stahohovatelným audiomateriálem, knihami, hudebními stojany, pultovými lampami a dalším příslušenstvím.

Pro zemi Celosvětově existuje samostatná webová stránka Stretta. Pokud má být vaše objednávka doručena do této země, můžete se na tuto stránku přepnout, aby se správně zobrazily dodací lhůty a přepravní podmínky. Váš nákupní košík a zákaznický účet zůstávají zachovány.

cs-netPřejít na Stretta Music Celosvětověcs-czZůstat na Stretta Music Česká republika