James E. Moore (* 1951)

An Irish Blessing

GIA Choral Series

J.E. Moore: An Irish Blessing, GCh4 (Chpa) (0)J.E. Moore: An Irish Blessing, GCh4 (Chpa) (1)J.E. Moore: An Irish Blessing, GCh4 (Chpa) (2)
Obsazení:
smíšený sbor (SATB) a cappella
Vydání:
Sborová partitura
Číslo položky:
1154025
Autor / skladatel:
Obtížnost:
lehká
Jazyk:
anglicky
Obsah:
4 stran(y)
Vydavatel / výrobce:
Výrobní číslo:
G-5148
UPC:
0785147514800

Popis

“May the road rise to meet you,” scored in a chorale-like manner for unaccompanied SATB voices. Straightforward and unadorned, it is but 18 measures long, happily making it more of a liturgical piece than a performance work. The choral writing is solid.

3,55  €
vč. DPH, plus poštovné
Dodací lhůta: 2–3 týdny
Minimální počet kusů: 10
přidej do seznamu oblíbených položek
Naposledy zobrazené
Verband deutscher MusikschulenBundesverband der Freien MusikschulenJeunesses Musicales DeutschlandFrankfurter Tonkünstler-BundBundes­verb­and deutscher Lieb­haber-OrchesterStützpunkt­händ­ler der Wiener Urtext Edition

© 2004–2024 Stretta Music. Obchod s hudebninami – objednání a nákup notového materiálnu online.

Váš specialista na noty všeho druhu. Online obchod s notami, hudebninami a stahohovatelným audiomateriálem, knihami, hudebními stojany, pultovými lampami a dalším příslušenstvím.

Pro zemi Celosvětově existuje samostatná webová stránka Stretta. Pokud má být vaše objednávka doručena do této země, můžete se na tuto stránku přepnout, aby se správně zobrazily dodací lhůty a přepravní podmínky. Váš nákupní košík a zákaznický účet zůstávají zachovány.

cs-netPřejít na Stretta Music Celosvětověcs-czZůstat na Stretta Music Česká republika