Fazıl Say (* 1970)

Trumpet Concerto op. 31

Klavierauszug vom Komponistenop. 31

Obsazenítrubka, orchestr
VydáníKlavírní výtah, sólový hlas
Číslo položky668751
Autor / skladatelFazıl Say
Obsah76 stran(y)
Čas trvání23 minuty
Rok vydání2017
Vydavatel / výrobceSchott Music
Výrobní čísloTR 25
ISMN9790001179461

Popis

Commissioned by the Festival of Mecklenburg-Western Pomerania, Faz?l Say wrote his Trumpet Concerto for Gábor Boldoczki. Written in the classical three-movement concerto form, the work refers directly to Faz?l Say's Turkish roots, be it in the orientalizing melody and harmony, by characteristic metrical shifts or by the distinctive use of the instruments from the rhythm section of the small orchestra. The piano reduction written by Faz?l Say himself goes far beyond a study aid and is also intended for concert performances.

Obsah

  • I Allegro
  • II "5 gegen 6"
  • III Thema (Adagio)
  • Variation 1
  • Variation 2
  • Variation 3 (Finale)
49,40  €
vč. DPH, plus poštovné
Dodací lhůta: 3–6 pracovní dny (Česká republika)
přidej do seznamu oblíbených položek
Naposledy zobrazené
Verband deutscher MusikschulenBundesverband der Freien MusikschulenJeunesses Musicales DeutschlandFrankfurter Tonkünstler-BundBundes­verb­and deutscher Lieb­haber-OrchesterStützpunkt­händ­ler der Wiener Urtext Edition

© 2004–2023 Stretta Music. Obchod s hudebninami – objednání a nákup notového materiálnu online.

Váš specialista na noty všeho druhu. Online obchod s notami, hudebninami a stahohovatelným audiomateriálem, knihami, hudebními stojany, pultovými lampami a dalším příslušenstvím.

Pro zemi Celosvětově existuje samostatná webová stránka Stretta. Pokud má být vaše objednávka doručena do této země, můžete se na tuto stránku přepnout, aby se správně zobrazily dodací lhůty a přepravní podmínky. Váš nákupní košík a zákaznický účet zůstávají zachovány.

cs-comPřejít na Stretta Music Celosvětověcs-czZůstat na Stretta Music Česká republika