Mike Steinel

Building A Jazz Vocabulary

Jazz Book

Mike Steinel - Building A Jazz VocabularyMike Steinel - Building A Jazz VocabularyMike Steinel - Building A Jazz VocabularyMike Steinel - Building A Jazz VocabularyMike Steinel - Building A Jazz Vocabulary
Obsazenínástroj
VydáníNoty
Číslo položky310958
Autor / skladatelMike Steinel
Jazykanglicky
Obsah180 stran(y)
Vydavatel / výrobceHal Leonard
Výrobní čísloHL00849911
ISBN9780793521616

Popis

Mike Steinel. A valuable resource for learning the basics of jazz from Mike Steinel of the University of North Texas. It covers the basics of jazz, how to build effective solos, a comprehensive practise routine and a jazz vocabulary of the masters.

25,70 €
vč. DPH, plus poštovné
Dodací lhůta: 1–2 týdny (Česká republika )
přidej do seznamu oblíbených položek

Naposledy zobrazené

Verband deutscher MusikschulenBundesverband der Freien MusikschulenJeunesses Musicales DeutschlandFrankfurter Tonkünstler-BundBundes­verb­and deutscher Lieb­haber-OrchesterStützpunkt­händ­ler der Wiener Urtext Edition

© 2004–2023 Stretta Music. Obchod s hudebninami – objednání a nákup notového materiálnu online.

Váš specialista na noty všeho druhu. Online obchod s notami, hudebninami a stahohovatelným audiomateriálem, knihami, hudebními stojany, pultovými lampami a dalším příslušenstvím.

Pro zemi Celosvětově existuje samostatná webová stránka Stretta. Pokud má být vaše objednávka doručena do této země, můžete se na tuto stránku přepnout, aby se správně zobrazily dodací lhůty a přepravní podmínky. Váš nákupní košík a zákaznický účet zůstávají zachovány.

cs-comPřejít na Stretta Music Celosvětověcs-czZůstat na Stretta Music Česká republika