Josef Suk (1874 – 1935)

Pochod V nový život

March

Obsazení:
fanfárový orchestr
Vydání:
Partitura
Číslo položky:
1108964
Autor / skladatel:
Obtížnost:
obtížná
Čas trvání:
6:45 minuty
Vydavatel / výrobce:
Výrobní číslo:
MOL023180060SC

Popis

Towards A New Life (Josef Suk) was written in 1919 as a patriotic march, dedicated to the young Czechoslovakian army. In the same year he submitted this work to a composition competition where this march was chosen as the winner.

Suk’s festive march received further accolades when it was chosen as the winners march during the Olympic Games held in Los Angeles in 1932. During World War II it was the opening tune to the radio broadcast of the Czech government in the United Kingdom.

A splendid opening piece for Harmony or Fanfare Band, skilfully arranged by Ton van Grevenbroek.

K vkládání videoobsahu používáme YouTube. Tato služba Google má své vlastní soubory cookie a může shromažďovat údaje o vaší aktivitě. Více informací naleznete v prohlášení o ochraně údajů poskytovatele. K zobrazení videí na YouTube potřebujeme váš souhlas:

Zobrazit obsah YouTube
21,60  €
vč. DPH, plus poštovné
Dodací lhůta: 1–3 týdny
přidej do seznamu oblíbených položek

Příbuzné položky

J. Suk: In ein neues Leben, Fanf (Pa+St)

MP3

Josef Suk

Pochod V nový život

March

Obsazení: fanfárový orchestr

Partitura, hlasy

Číslo položky: 1108963

107,60  €vč. DPH, plus poštovné
Dodací lhůta: 1–3 týdny
Naposledy zobrazené
Verband deutscher MusikschulenBundesverband der Freien MusikschulenJeunesses Musicales DeutschlandFrankfurter Tonkünstler-BundBundes­verb­and deutscher Lieb­haber-OrchesterStützpunkt­händ­ler der Wiener Urtext Edition

© 2004–2024 Stretta Music. Obchod s hudebninami – objednání a nákup notového materiálnu online.

Váš specialista na noty všeho druhu. Online obchod s notami, hudebninami a stahohovatelným audiomateriálem, knihami, hudebními stojany, pultovými lampami a dalším příslušenstvím.

Pro zemi Celosvětově existuje samostatná webová stránka Stretta. Pokud má být vaše objednávka doručena do této země, můžete se na tuto stránku přepnout, aby se správně zobrazily dodací lhůty a přepravní podmínky. Váš nákupní košík a zákaznický účet zůstávají zachovány.

cs-netPřejít na Stretta Music Celosvětověcs-czZůstat na Stretta Music Česká republika