Josef Suk (1874 – 1935)

Pochod V nový život

March

Obsazenífanfárový orchestr
VydáníPartitura
Číslo položky1108964
Autor / skladatelJosef Suk
Obtížnostobtížná
Čas trvání6:45 minuty
Vydavatel / výrobceMolenaar B.V.
Výrobní čísloMOL023180060SC

Popis

Towards A New Life (Josef Suk) was written in 1919 as a patriotic march, dedicated to the young Czechoslovakian army. In the same year he submitted this work to a composition competition where this march was chosen as the winner.

Suk’s festive march received further accolades when it was chosen as the winners march during the Olympic Games held in Los Angeles in 1932. During World War II it was the opening tune to the radio broadcast of the Czech government in the United Kingdom.

A splendid opening piece for Harmony or Fanfare Band, skilfully arranged by Ton van Grevenbroek.

0,00  €
vč. DPH, plus poštovné
Je nám líto, ale tato položka již není k dispozici.
přidej do seznamu oblíbených položek
Naposledy zobrazené
Verband deutscher MusikschulenBundesverband der Freien MusikschulenJeunesses Musicales DeutschlandFrankfurter Tonkünstler-BundBundes­verb­and deutscher Lieb­haber-OrchesterStützpunkt­händ­ler der Wiener Urtext Edition

© 2004–2024 Stretta Music. Obchod s hudebninami – objednání a nákup notového materiálnu online.

Váš specialista na noty všeho druhu. Online obchod s notami, hudebninami a stahohovatelným audiomateriálem, knihami, hudebními stojany, pultovými lampami a dalším příslušenstvím.

Pro zemi Celosvětově existuje samostatná webová stránka Stretta. Pokud má být vaše objednávka doručena do této země, můžete se na tuto stránku přepnout, aby se správně zobrazily dodací lhůty a přepravní podmínky. Váš nákupní košík a zákaznický účet zůstávají zachovány.

cs-netPřejít na Stretta Music Celosvětověcs-czZůstat na Stretta Music Česká republika